Stopka redakcyjna

Informacje zgodnie z § 5 TMG:

Biuro Termografii
Marek Bogdan
ul.Jana III Sobieskiego 4
P-66-440 Skwierzyna


Kontakt
Telefon: (0048) 95 7289 425
Mobil: (0048) 605 303 553
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

VAT
Numer identyfikacyjny podatku obrotowego zgodnie z §27 ustawy o podatku obrotowym: 
PL5961476166

NIP 596-147-61-66, Regon 210435333

Odpowiedzialny za treść zgodnie z § 55 Abs 2 RStV:
Marek Bogdan
ul.Jana III Sobieskiego 4
P-66-440 Skwierzyna

 

nformacje o ubezpieczeniu od odpowiedzialności zawodowej

Nazwa ubezpieczenie
obszar
ulica
miejsce
Ważność ubezpieczenia: Niemcy i Polska (lub cała UE)

 

rozstrzygania sporów

Nie jesteśmy skłonni lub nie jesteśmy zobowiązani do udziału w postępowaniu rozstrzygającym spory przed konsumencką radą arbitrażową.


Odpowiedzialność za treść

Jako usługodawca jesteśmy odpowiedzialni zgodnie z § 7 Abs.1 TMG za własne treści na tych stronach zgodnie z ogólnymi przepisami. Zgodnie z §§ 8 do 10 TMG my, jako usługodawca, nie jesteśmy jednak zobowiązani do monitorowania przesyłanych lub przechowywanych informacji zewnętrznych ani do badania okoliczności wskazujących na nielegalną działalność.

Obowiązek usunięcia lub zablokowania wykorzystania informacji na mocy ogólnego prawa pozostaje nienaruszony. Odpowiedzialność w tym zakresie jest jednak możliwa tylko od momentu stwierdzenia określonego naruszenia. Po powiadomieniu o odpowiednich naruszeniach natychmiast usuniemy tę treść.


Odpowiedzialność za linki

Nasza oferta zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych stron trzecich, na których zawartość nie mamy wpływu. Dlatego nie możemy ponosić żadnej odpowiedzialności za te treści zewnętrzne. Odpowiedni dostawca lub operator stron jest zawsze odpowiedzialny za zawartość powiązanych stron. Połączone strony zostały sprawdzone pod kątem możliwych naruszeń prawnych w momencie łączenia. Nielegalne treści nie były rozpoznawalne w momencie łączenia.

Jednak stała kontrola treści powiązanych stron nie jest uzasadniona bez konkretnych dowodów naruszenia. Po powiadomieniu o naruszeniach usuniemy takie linki natychmiast.


prawo autorskie

Treści i prace na tych stronach tworzone przez operatorów witryn podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Powielanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie i wszelkiego rodzaju wykorzystanie poza granicami praw autorskich wymaga pisemnej zgody danego autora lub twórcy. Pliki do pobrania i kopie tej strony są przeznaczone wyłącznie do prywatnego, niekomercyjnego użytku.

O ile treść z tej strony nie została stworzona przez operatora, bierze się pod uwagę prawa autorskie stron trzecich. W szczególności treści osób trzecich są identyfikowane jako takie. Jeśli nadal zdajesz sobie sprawę z naruszenia praw autorskich, prosimy o notatkę. Po otrzymaniu zawiadomienia o naruszeniach niezwłocznie usuniemy takie treści.

 

Prawa do wizerunku

Obrazy tła: pixabay

 

Projekt, ekranu projekt

Wolfram Larmon
Hauptstrasse 7g
65396 Walluf

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. 06123 - 60 52 54